pisture

Nabídka výuky - všechny kategorie

"Cvíčka" k maturitě

Mgr. Zuzana Jirchářová, středa, 14:15 - 15:45, Podrobnosti »

24- hodinový maraton ve st.tenise

Mgr. Radka Holubářová, 28.11.2019, 15:00 - 23:00, Podrobnosti »

5.ročník

Ing. Petr Dopita, 12:00 - 07:45, Podrobnosti »

Anglická studovna

Mgr. Milan Hrabal, pondělí, 13:40 - 14:10, Podrobnosti »

Anglický jazyk - příprava na maturitu

Mgr. Lenka Havlíčková, středa, 13:30 - 15:00, Podrobnosti »

Ať je nám spolu dobře

Mgr. Radka Holubářová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

BARVY TEXTU (Dramaťák - recitace)

Ing. Darina Bočková, pátek, 12:45 - 16:00, Podrobnosti »

BGV - DOBRÁ VOLBA

Mgr. Martina Janáková, středa, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

BGV - Dobrá volba

Bc. Veronika Roudnická, středa, 16:00 - 17:00, Podrobnosti »

Biblické příběhy

Mgr. Milena Hedvíková, pondělí, 14:00 - 14:45, Podrobnosti »

Bižuterie - korálková krása

Alena Petrová, pátek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

CESTA ŽIVOTEM A PŘÍRODOU

Mgr. Vladimír Holeček, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Cvičíme matematiku

Mgr. Lenka Laubrová, úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

ČEŠTINA NADSTANDARD KVARTA

Mgr. Martina Janáková, úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

D-klub

Hana Štěpánková, úterý, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Dějepisná olympiáda

Mgr. Jana Petrová, 14:15 - 15:00, Podrobnosti »

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Mgr. Stanislav Hocko, středa, 14:00 - 15:00, Podrobnosti »

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Mgr. Milan Hrabal, úterý, 13:40 - 14:25, Podrobnosti »

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Mgr. Marek Jasa, neděle, 16:00 - 20:30 nebo pondělí, 14:00 - 20:00, Podrobnosti »

DofE konzultace

Mgr. Marek Winter, pondělí, 14:30 - 15:15 nebo úterý, 07:10 - 07:55, Podrobnosti »

Dovedné ruce, nohy

Dana Caklová, čtvrtek, 13:00 - 14:30, Podrobnosti »

Dovedné ruce, nohy

Renata Klugová, čtvrtek, 13:00 - 14:30, Podrobnosti »

Edison cup ve stolním tenise - červen

Ing. Petr Dopita, 14.5.2020, 14:00 - 16:00, Podrobnosti »

Expediční soustředění a expedice

Mgr. Marek Winter, 15:35 - 16:20 nebo 15:00 - 15:45, Podrobnosti »

Expediční soustředění a expedice

Mgr. Stanislav Hocko, 07:00 - 09:45, Podrobnosti »

Florbalový, volejbalový trenink a trénink stolního tenisu

Ing. Petr Dopita, pondělí, 14:00 - 15:30 nebo pondělí, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Florfunění - pro milovníky rychlých, děravých a štípavých míčků

Mgr. Stanislav Hocko, čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo středa, 15:00 - 16:30 nebo pátek, 13:30 - 15:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Goya - výtvarný seminář

Mgr. Jan Hedvík, pondělí, 14:00 - 18:00, Podrobnosti »

Gymnastika a parkour

Mgr. Dana Morkusová, čtvrtek, 16:00 - 17:30 nebo pondělí, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Hadí cvičeníčko (Zdravotní TV a jóga)

Mgr. Marek Winter, čtvrtek, 07:10 - 07:55 nebo úterý, 14:45 - 15:30 nebo čtvrtek, 14:45 - 15:30, Podrobnosti »

HISTORIA MAGISTRA VITAE - regionální historie

Mgr. Jana Petrová, středa, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Horolezecký výlet

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 14:40 - 21:05, Podrobnosti »

Horolezení - bouldering

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Chemie hrou

Mgr. Václav Krejčí, středa, 15:00 - 17:15, Podrobnosti »

Keramika

Ivana Dieneltová, úterý, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

KLUB DELTA 2019/2020

Vlastimil Zelinka, pondělí, 13:40 - 15:30 nebo středa, 13:40 - 15:30, Podrobnosti »

Klub deskových her při Gymnáziu Rumburk

Mgr. Lukáš Melichar, čtvrtek, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Klub chovatelů

Alena Petrová, pátek, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Kondiční běh

Milan Roudnický, čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Kotrmelcování a parkour

Mgr. Stanislav Hocko, čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00 nebo pátek, 15:00 - 16:30 nebo pátek, 07:00 - 07:45 nebo pondělí, 16:00 - 18:00, Podrobnosti »

Kreativní hrátky

Mgr. Lenka Foberová, pátek, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

Kroužek první pomoci

Mgr. Jitka Filipová, pondělí, 13:30 - 14:30, Podrobnosti »

Kruhový trénink

Bc. Lucie Dospělová, středa, 16:00 - 17:30 nebo čtvrtek, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Křiničánek

Mgr. Hana Brabníková, čtvrtek, 13:30 - 15:00, Podrobnosti »

Lesen - cteni pro radost

Kateřina Moňaková, pátek, 14:25 - 16:00, Podrobnosti »

Letem světem s matematikou doběhneme do cíle

Mgr. Dagmar Fohlová, středa, 07:10 - 07:55, Podrobnosti »

Lyžařský kurz

Mgr. Radka Holubářová, 7.1.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Magic The Gathering - sběratelská karetní logická hra

Ing. Kamil Bujárek, pondělí, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Malý princ

Mgr. Jan Hedvík, čtvrtek, 08:00 - 08:45, Podrobnosti »

Master your English

Mgr. Nikola Hendrichová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Matematický dýchánek

Mgr. Jaroslav Šup, pátek, 12:50 - 13:35, Podrobnosti »

Matematický kroužek

Mgr. Lenka Havlíčková, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Matematika za pochodu

Mgr. Kamila Veselá, pondělí, 13:35 - 14:20, Podrobnosti »

Matika polopatě

Mgr. Jana Paulusová, středa, 14:15 - 15:00, Podrobnosti »

Maturitní seminář angličtiny

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 13:40 - 14:25, Podrobnosti »

Mediace ve škole

Mgr. Radka Holubářová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Naše mateřština

Mgr. Zuzana Jirchářová, pondělí, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Nebojte se čísel a znaků

Ing. Kamila Málková, úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

NĚMČINA NADSTANDARD

Mgr. Martina Janáková, středa, 14:00 - 14:45 nebo čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Německá gramatika naruby

Kateřina Moňaková, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Novinky ze sekundy

Mgr. Zuzana Jirchářová, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Odhalte záhadu čísel - 1

Mgr. Vladislava Krejčová, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Odhalte záhadu čísel - 2

Mgr. Vladislava Krejčová, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Odhalte záhadu čísel - 3

Mgr. Vladislava Krejčová, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Otázky a odpovědi

Ing. Kamil Bujárek, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Otevřený přebor školy v minikopané - červen

Ing. Petr Dopita, 13.6.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Otevřený přebor školy ve stolním tenisu

Mgr. Radka Holubářová, 11.11.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Otevřený přebor školy ve šplhu na tyči a na laně

Mgr. Radka Holubářová, 25.11.2020, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Otužování

Mgr. Marek Winter, středa, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 15:00 - 15:45, Podrobnosti »

Pěvecký sbor

Mgr. Zuzana Jirchářová, pátek, 14:20 - 15:05 nebo pondělí, 14:15 - 15:00 nebo pátek, 14:15 - 15:45 nebo sobota, 09:00 - 10:30 nebo středa, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Posilování a stolní tenis

Mgr. Stanislav Hocko, pondělí, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Pravopis mě (NE)baví aneb konečně bez chyb

Mgr. Jana Petrová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Prima klima

Mgr. Jana Paulusová, úterý, 07:30 - 07:55, Podrobnosti »

Propocená tílka

Mgr. Kamila Veselá, pátek, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Přátelská utkání s ostatními školami

Mgr. Radka Holubářová, 14:00 - 15:00, Podrobnosti »

Přebor školy v badmintonu

Mgr. Radka Holubářová, 28.10.2019, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy v badmintonu

Ing. Petr Dopita, 16.12.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v bumbácballu

Mgr. Radka Holubářová, 17.2.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy v bumbácbalu

Ing. Petr Dopita, 24.2.2020, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy v košíkové (streetball)

Ing. Petr Dopita, 20.1.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v košíkové (streetbalu)

Mgr. Radka Holubářová, 20.1.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v přehazované

Mgr. Radka Holubářová, 4.5.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v přehazované

Ing. Petr Dopita, 20.4.2020, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy v ringu

Mgr. Radka Holubářová, 16.12.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v ringu

Ing. Petr Dopita, 16.12.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v SOV - Odznak všestrannosti

Mgr. Radka Holubářová, 20.4.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy ve skoku vysokém

Ing. Petr Dopita, 16.3.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve skoku vysokém

Mgr. Radka Holubářová, 16.3.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve stolním tenisu

Ing. Petr Dopita, 11.11.2019, 14:10 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve šplhu na tyči a laně

Ing. Petr Dopita, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Přebor školy ve volejbale

Mgr. Radka Holubářová, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve volejbalu

Ing. Petr Dopita, 19.6.2020, 14:30 - 16:45, Podrobnosti »

Přípravka na talentové zkoušky

Mgr. Zuzana Jirchářová, úterý, 07:15 - 08:00 nebo pátek, 13:35 - 14:20 nebo pondělí, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 07:00 - 07:45 nebo středa, 11:50 - 12:35 nebo pondělí, 13:40 - 15:55 nebo čtvrtek, 13:40 - 14:25 nebo středa, 13:40 - 14:25 nebo středa, 16:00 - 16:45, Podrobnosti »

Rozšiřující němčina

Kateřina Moňaková, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Rychlé míče (volejbal)

Mgr. Miroslav Kvíz, pondělí, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Snídaně se septimou A

Mgr. Marek Jasa, pátek, 07:10 - 07:55, Podrobnosti »

Spinning

Milan Roudnický, čtvrtek, 15:00 - 16:30 nebo úterý, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Splašené hole (florbal)

Mgr. Miroslav Kvíz, úterý, 14:30 - 16:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Splašené hole (Florbal)

Mgr. Marek Winter, čtvrtek, 14:30 - 16:00 nebo středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Spolu to lépe zvládnem

Mgr. Vladislava Krejčová, pondělí, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Strategie G8

Mgr. Milan Hrabal, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Školní novin(k)y

Mgr. Zuzana Jirchářová, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Školní televize - GymBreak

Mgr. Lukáš Melichar, pondělí, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Tancování s radostí

Eliška Müllerová, středa, 13:00 - 14:30, Podrobnosti »

Tanec dělá hezká těla

Mgr. Nikola Hendrichová, středa, 16:30 - 17:30 nebo čtvrtek, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

TŘÍDA SOBĚ

Mgr. Stanislav Hocko, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Turnaj ve vybíjené

Mgr. Radka Holubářová, 18.5.2020, 14:00 - 16:15, Podrobnosti »

Turnaj ve vybíjené dívek - květen

Ing. Petr Dopita, 18.5.2020, 13:45 - 15:15, Podrobnosti »

Úvod do křesťanství

Mgr. Jan Hedvík, čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo středa, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Vaření

Věra Svatoňová, úterý, 13:00 - 14:30, Podrobnosti »

Vaření II

Věra Svatoňová, úterý, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Velikonoční laťka

Mgr. Radka Holubářová, 21.3.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Velikonoční laťka - březen

Ing. Petr Dopita, 09:00 - 12:00, Podrobnosti »

Veselé učení

Renata Klugová, úterý, 13:00 - 14:30, Podrobnosti »

Volejbal pro mírně pokročilé

Mgr. Radka Holubářová, středa, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Výtvarná dílna

Mgr. Milena Hedvíková, středa, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Za adrenalinovými zážitky

Mgr. Radka Holubářová, 08:00 - 14:00, Podrobnosti »

Zápas řecko-římský a volný styl

Mgr. Stanislav Hocko, pondělí, 15:30 - 17:30 nebo pátek, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Zprovoznění školní knihovny

Mgr. Jana Petrová, pondělí, 13:35 - 15:05, Podrobnosti »

pisture

Vítejte na stránkách Akademie příslibu

Dnes je 24. 10. 2019, svátek má Nina.