pisture

Nabídka výuky - Sportovní aktivity

24- hodinový maraton ve st.tenise

Mgr. Radka Holubářová, 28.11.2019, 15:00 - 23:00, Podrobnosti »

5.ročník

Ing. Petr Dopita, 12:00 - 07:45, Podrobnosti »

Edison cup ve stolním tenise - červen

Ing. Petr Dopita, 14.5.2020, 14:00 - 16:00, Podrobnosti »

Expediční soustředění a expedice

Mgr. Stanislav Hocko, 07:00 - 09:45, Podrobnosti »

Florbalový, volejbalový trenink a trénink stolního tenisu

Ing. Petr Dopita, pondělí, 14:00 - 15:30 nebo pondělí, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Florfunění - pro milovníky rychlých, děravých a štípavých míčků

Mgr. Stanislav Hocko, čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo středa, 15:00 - 16:30 nebo pátek, 13:30 - 15:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Gymnastika a parkour

Mgr. Dana Morkusová, čtvrtek, 16:00 - 17:30 nebo pondělí, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Hadí cvičeníčko (Zdravotní TV a jóga)

Mgr. Marek Winter, čtvrtek, 07:10 - 07:55 nebo úterý, 14:45 - 15:30 nebo čtvrtek, 14:45 - 15:30, Podrobnosti »

Horolezecký výlet

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 14:40 - 21:05, Podrobnosti »

Horolezení - bouldering

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Kondiční běh

Milan Roudnický, čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Kotrmelcování a parkour

Mgr. Stanislav Hocko, čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00 nebo pátek, 15:00 - 16:30 nebo pátek, 07:00 - 07:45 nebo pondělí, 16:00 - 18:00, Podrobnosti »

Kruhový trénink

Bc. Lucie Dospělová, středa, 16:00 - 17:30 nebo čtvrtek, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Lyžařský kurz

Mgr. Radka Holubářová, 7.1.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Otevřený přebor školy v minikopané - červen

Ing. Petr Dopita, 13.6.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Otevřený přebor školy ve stolním tenisu

Mgr. Radka Holubářová, 11.11.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Otevřený přebor školy ve šplhu na tyči a na laně

Mgr. Radka Holubářová, 25.11.2020, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Otužování

Mgr. Marek Winter, středa, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 15:00 - 15:45, Podrobnosti »

Posilování a stolní tenis

Mgr. Stanislav Hocko, pondělí, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Propocená tílka

Mgr. Kamila Veselá, pátek, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Přátelská utkání s ostatními školami

Mgr. Radka Holubářová, 14:00 - 15:00, Podrobnosti »

Přebor školy v badmintonu

Mgr. Radka Holubářová, 28.10.2019, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy v badmintonu

Ing. Petr Dopita, 16.12.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v bumbácballu

Mgr. Radka Holubářová, 17.2.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy v bumbácbalu

Ing. Petr Dopita, 24.2.2020, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy v košíkové (streetball)

Ing. Petr Dopita, 20.1.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v košíkové (streetbalu)

Mgr. Radka Holubářová, 20.1.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v přehazované

Mgr. Radka Holubářová, 4.5.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v přehazované

Ing. Petr Dopita, 20.4.2020, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy v ringu

Mgr. Radka Holubářová, 16.12.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v ringu

Ing. Petr Dopita, 16.12.2019, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy v SOV - Odznak všestrannosti

Mgr. Radka Holubářová, 20.4.2020, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Přebor školy ve skoku vysokém

Ing. Petr Dopita, 16.3.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve skoku vysokém

Mgr. Radka Holubářová, 16.3.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve stolním tenisu

Ing. Petr Dopita, 11.11.2019, 14:10 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve šplhu na tyči a laně

Ing. Petr Dopita, 14:00 - 15:30, Podrobnosti »

Přebor školy ve volejbale

Mgr. Radka Holubářová, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Přebor školy ve volejbalu

Ing. Petr Dopita, 19.6.2020, 14:30 - 16:45, Podrobnosti »

Rychlé míče (volejbal)

Mgr. Miroslav Kvíz, pondělí, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Spinning

Milan Roudnický, čtvrtek, 15:00 - 16:30 nebo úterý, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Splašené hole (florbal)

Mgr. Miroslav Kvíz, úterý, 14:30 - 16:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Splašené hole (Florbal)

Mgr. Marek Winter, čtvrtek, 14:30 - 16:00 nebo středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Tanec dělá hezká těla

Mgr. Nikola Hendrichová, středa, 16:30 - 17:30 nebo čtvrtek, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Turnaj ve vybíjené

Mgr. Radka Holubářová, 18.5.2020, 14:00 - 16:15, Podrobnosti »

Turnaj ve vybíjené dívek - květen

Ing. Petr Dopita, 18.5.2020, 13:45 - 15:15, Podrobnosti »

Velikonoční laťka

Mgr. Radka Holubářová, 21.3.2020, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Velikonoční laťka - březen

Ing. Petr Dopita, 09:00 - 12:00, Podrobnosti »

Volejbal pro mírně pokročilé

Mgr. Radka Holubářová, středa, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Za adrenalinovými zážitky

Mgr. Radka Holubářová, 08:00 - 14:00, Podrobnosti »

Zápas řecko-římský a volný styl

Mgr. Stanislav Hocko, pondělí, 15:30 - 17:30 nebo pátek, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

pisture

Vítejte na stránkách Akademie příslibu

Dnes je 24. 10. 2019, svátek má Nina.