Jak přežít karanténu

Jak přežít karanténu

1. Kontakt s nejbližšími

Jestliže se nemůžete vídat se svými nejbližšími, zavolejte jim a popovídejte si s nimi. Určitě přijdete na jiné myšlenky a ty osoby určitě potěší, že jste si na ně vzpomněli a našli aspoň chvilku svého času. Žijeme v době moderních technologií, tak toho využijme.

2. Pohyb

Není nic důležitějšího než dostatek pohybu, ať už je to procházka v přírodě, či protáhnutí po celém dni stráveném u počítače.

3. Chvilku času pro sebe

Pusťte si nějaký film, či přečtěte knížku, zachumlejte se do deky, udělejte si teplý čaj a bezstarostně si užívejte času, který máte jenom pro sebe, a odreagujte se od všeho zlého.

4. Vyzkoušejte něco nového

Už nevíte, co dělat, naučte se třeba vařit, hrát na nějaký hudební nástroj, naučte se vypěstovat něco na zahrádce, nebo udělejte něco, co vám dělalo dlouho starost, že neumíte. Kdy jindy než v karanténě.

5. Deník

Začněte si psát deník. Pište do něj vše, co vás napadne, např. pocity, radostné příhody, dění okolo vás nebo plány do budoucna.

6. Úklid

Ukliďte si skříně, šuplíky, botníky, prostě cokoli, v čem máte nepořádek. Přece není nic lepšího než otevírat uklizený šuplík, aniž by se vám zasekl.


 

Eliška Beranová

G3

Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

Johnny Depp nebo Amber Heard, aneb válka slavných manželů

Johnny Depp nebo Amber Heard, aneb válka slavných manželů

„Je těžké si udělat názor na tuto situaci a určit s jakou stranou více rezonujete, když nevidíme do zákulisí. Dle mého názoru je chyba na obou stranách a každý mohl za nějakou část konfliktu." Zenny Phan

18.05.2022
Hobby naší primy A

Hobby naší primy A

„Každý z nás má nějaké hobby neboli koníčka a mě zajímalo, jaké koníčky mají studenti z primy A, proto jsem se vydala na průzkum." Anička Menšíková

30.05.2022
Jak být fit

Jak být fit

Rozhovor s Miškou, jak být každý den tělesně i duševně svěží.

26.02.2021
Jak jsem se stala akvaristou

Jak jsem se stala akvaristou

Netradiční koníček Adély Honkeové aneb Kousek vodního světa přímo v obýváku.

16.06.2021