Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu

Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu
  1. Najděte si dobrého spolusedícího, se kterým budete výborně „spolupracovat”. Zadní lavice je vaše záchrana.
  2. Pan Zelinka rozhodně není lovec taháků, jak rád říká, a také sice vyžaduje tabulky, ale nikdy je na fyzice nevyužijete.
  3. Automat je zákeřná vymoženost. Pokud jste šikovní, může vás i obdarovat.
  4. Pravítka, kalkulačky a kružítka jsou nejcennější komodita na škole, držte se jich zuby nehty. Nikdy nepůjčujte propisky, už se vám nevrátí.
  5. Když přijdete po 7:55, tak běžte nahoru bez tašky, abyste nebyli podezřelí z pozdního příchodu, a pak se pro ni vraťte.
  6. Potřebujete-li sehnat pilu, kladivo, prodlužovák, paštiku, žárovky a další důležité věci, tak se obraťte na pana Holečka.
  7. Paní Holubářová vám vždy pomůže, ale nechoďte s ní na hřbitov, nechá vás tam. Pan Hocko si nevšimne, když uděláte 7-7-7 místo 10-10-10.
  8. Paní Dvořáková je Slunce naší školy, buďte na ni vždy hodní.

 

oktáva B

Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu

Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

SEKUNDA INFORMACÍ 4

SEKUNDA INFORMACÍ 4

Žáci ze sekundy vydávají vlastní noviny.

19.11.2023
Výlet kvarty do Terezína

Výlet kvarty do Terezína

Vzdělávací seminář v Terezíně pohledem vážným i humorným od tří studentů naší kvarty.

30.07.2022
Historické události - 28. dubna

Historické události - 28. dubna

Pokud se zajímáte o historii, potěší vás článek od Martina Müllera. Jaké významné události se v dějinách odehrály 28. dubna?

18.05.2022
Studium v zahraničí aneb Být dobrý nebo nejlepší?

Studium v zahraničí aneb Být dobrý nebo nejlepší?

„V rámci kariérního poradenství na našem gymnáziu nám byla mimo jiné představena možnost studia v zahraničí. Za tým společnosti UniLink k nám zavítala konzultantka poradenského centra, která je sama absolventkou zahraniční univerzity..." Karolína Křížová

05.10.2023