Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu

Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu
  1. Najděte si dobrého spolusedícího, se kterým budete výborně „spolupracovat”. Zadní lavice je vaše záchrana.
  2. Pan Zelinka rozhodně není lovec taháků, jak rád říká, a také sice vyžaduje tabulky, ale nikdy je na fyzice nevyužijete.
  3. Automat je zákeřná vymoženost. Pokud jste šikovní, může vás i obdarovat.
  4. Pravítka, kalkulačky a kružítka jsou nejcennější komodita na škole, držte se jich zuby nehty. Nikdy nepůjčujte propisky, už se vám nevrátí.
  5. Když přijdete po 7:55, tak běžte nahoru bez tašky, abyste nebyli podezřelí z pozdního příchodu, a pak se pro ni vraťte.
  6. Potřebujete-li sehnat pilu, kladivo, prodlužovák, paštiku, žárovky a další důležité věci, tak se obraťte na pana Holečka.
  7. Paní Holubářová vám vždy pomůže, ale nechoďte s ní na hřbitov, nechá vás tam. Pan Hocko si nevšimne, když uděláte 7-7-7 místo 10-10-10.
  8. Paní Dvořáková je Slunce naší školy, buďte na ni vždy hodní.

 

oktáva B

Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu Oktáva B - Manuál pro přežití na gymnáziu

Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

Čaj

Čaj

Znáte čínskou legendu o čaji? Vše zajímavé o čaji se dozvíte právě v tomto článku!

09.11.2021
Dovolit si být na chvíli dámou

Dovolit si být na chvíli dámou

Když se slečna stane veleváženou dámou aneb vysněná návštěva Národního divadla. Karolína Křížová

21.11.2021
Akvárium v Clearwater

Akvárium v Clearwater

"K napsání tohoto článku o akváriu v Clearwater mě inspiroval film Dolphin Tale 1 a 2 (Můj přítel delfín), natočený podle skutečné události, kdy se povedlo Clearwaterské mořské nemocnici zachránit měsíčního delfína jménem Winter." A. Fürstová

10.11.2021
3D Tisk

3D Tisk

Jaké to je vlastnit 3D tiskárnu, se v článku dozvíme od Viktora Petra.

16.06.2021