Výlet do zoo s Primou A

Výlet do zoo s Primou A

Dne 13.6.2022, se prima A společně s paní učitelkou Hedvíkovou a panem učitelem Hedvíkem vydala do zoo ve Dvoře Králové. V cca 7 hodin ráno jsme se všichni spočítali a nastoupili do autobusu. Samozřejmě se ani tahle cesta neobešla bez všemožných písniček a blbinek. Cesta tam trvala asi 3 hodiny, ale nám připadalo jako by byla sotva poloviční. Když jsme vylezli z autobusu a znovu se spočítali, mohli jsme se vydat do samotné zoo. Tam jsme chvilku počkali na Safaribus a když přijel mohlo se vyjet. Během asi hodinové jízdy jsme tak ve "volné" přírodě mohli vidět například zebry, lvy, antilopy a mnohem víc. Jeli jsme ve dvou vagónech a přibližně v třetině jízdy začalo docela dost pršet, což nijak moc nevadilo alespoň těm v zadním vagóně.  Ovšem my co jsme seděli v předním vagóně jsme vylezli zmoklí jako slepice. Po projížďce jsme se nasvačili a na 3 hodiny jsme se rozešli. Popravdě nevím co dělaly a jaká zvířata viděly další skupinky ale minimálně ta, ve které jsem byla já hned po rozchodu zamířila do suvenýr shopu. Zde jsme si koupili lízátka a vydali se na prohlídku zoo. Během těchto 3 hodin jsme viděli hrozně moc zvířat, mezi nimi například hrochy, slony, žirafy, hady, lemury a další. Když už bylo asi 10 minut do srazu, vydali jsme se na předem určené místo. Když jsme se všichni znovu sešli a spočítali se, mohli jsme se vyrazit zpátky domů. Cesta byla opět veselá a plná legrace. Znovu se zpívalo, povídalo ale tentokrát někteří spolužáci i spali a popravdě se jim moc nedivím. Když jsme dojeli, nezbylo nic jiného než se rozloučit a jít pěkně domů. A takto končí náš povedený výlet do Dvora Králové nad Labem.

 

Anna Menšíková

G2.A

Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

Úprava a výstavba trailů

Úprava a výstavba trailů

Dobré traily pro horská kola můžou vzniknout bez problému hned za domem. Potřeba je nejen zahradní nářadí, ale i bikerský smysl. Martin Paur v článku píše o svých "domovských trailech".

16.06.2021
Spaní ve škole - kvarta, červen 2022

Spaní ve škole - kvarta, červen 2022

Co všechno zažili kvartáni při červnovém přespávání ve škole? Téměř vše nám ve svém článku prozradí Klára Weberová.

12.07.2022
Pozorování lýkožrouta na projektovém dni

Pozorování lýkožrouta na projektovém dni

O zážitku z projektu "Srdcem pro park" paní učitelky Dlouhé a pana učitele Jasy napsal Milan Zavřel z kvarty.

15.02.2022
Cítit se jako tekuté zlato

Cítit se jako tekuté zlato

„Krása je hrůzná. Krása je teror. Krása je iluze, jež nás nutí konat věci, kterých bychom za bdělého stavu, neopojeni jejím jedem, nebyli schopni." Laura Volšičková

21.10.2022