loader

Akademie příslibu - školní klub a středisko volného času při Gymnáziu Varnsdorf

logo
  • Map Icon

    Střelecká 1800
    407 47 Varnsdorf

  • Call Icon

    +420 777 232 367
    +420 412 371 423

  • Mail Icon

    paulus@bgv.cz

Všechny aktivity

img

img

Mgr. Milan Hrabal

Anglická knihovna a studovna

úterý, 13:35 - 14:25

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Jasa

Angličtina k maturitě

pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Ať je nám spolu dobře

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Ing. Darina Bočková

BARVY TEXTU (Dramaťák - recitace)

pátek, 12:45 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Bezpečný průvodce krajinou českého jazyka

středa, 14:30 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

BGV - DOBRÁ VOLBA

čtvrtek, 16:15 - 17:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladislava Krejčová

BGV - DOBRÁ VOLBA

čtvrtek, 16:30 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Ing. Kamila Málková

BGV - DOBRÁ VOLBA

čtvrtek, 16:15 - 17:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Biblické příběhy

středa, 13:45 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladimír Holeček

CESTA ŽIVOTEM A PŘÍRODOU

pátek, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

ČEŠTINA NADSTANDARD

07:00 - 07:45 nebo 12:45 - 13:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

středa, 14:00 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

úterý, 13:40 - 14:25

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Jasa

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

neděle, 16:00 - 20:30 nebo pondělí, 14:00 - 20:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

DofE konzultace

pondělí, 14:30 - 15:15 nebo středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Dana Caklová

Dovedné ruce, nohy

čtvrtek, 12:45 - 14:15

Podrobnosti
img

img

Renata Klugová

Dovedné ruce, nohy

čtvrtek, 12:45 - 14:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Expediční soustředění a expedice

15:35 - 16:20 nebo 15:00 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Expediční soustředění a expedice

07:00 - 09:45

Podrobnosti
img

img

Ing. Petr Dopita

Florbalový, volejbalový trenink a trénink stolního tenisu

pondělí, 14:00 - 15:30 nebo pondělí, 14:00 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Goya

pondělí, 14:00 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Hadí cvičeníčko (Zdravotní TV a jóga)

čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 14:45 - 15:30 nebo čtvrtek, 14:45 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Horolezecký výlet

pátek, 14:40 - 21:05

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Horolezení - bouldering

pátek, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Václav Krejčí

Chemie hrou

středa, 15:00 - 17:15

Podrobnosti
img

img

Dana Caklová

Chytré hlavičky

pondělí, 12:40 - 14:10

Podrobnosti
img

img

Mgr. Klára Mágrová

Kde je dobře, tam je domov

úterý, 14:15 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Ivana Dieneltová

Keramika I.

pondělí, 14:00 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Ivana Dieneltová

Keramika II.

úterý, 15:00 - 16:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Keramika- výtvarná dílna

pondělí, 14:00 - 14:45

Podrobnosti
img

img

Vlastimil Zelinka

KLUB DELTA 2020/2021

úterý, 13:40 - 15:10 nebo středa, 13:40 - 15:10

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Knihovníci

pátek, 12:45 - 13:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Kotrmelcování a parkour

čtvrtek, 16:00 - 17:30 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00 nebo pátek, 15:00 - 16:30 nebo pátek, 07:00 - 07:45 nebo pondělí, 16:30 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Kulturně za kulturou

07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Dagmar Fohlová

Letem světem s matematikou doběhneme do cíle

středa, 07:10 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Ing. Kamil Bujárek

Magic The Gathering - sběratelská karetní logická hra

pondělí, 14:00 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Malý princ

čtvrtek, 08:00 - 08:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Master your English

pátek, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jaroslav Šup

Matematický dýchánek

středa, 07:15 - 08:00 nebo pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Paulusová

Matika polopatě

pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Maturita NEVERMORE

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Maturitní seminář angličtiny

úterý, 13:45 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Mediace ve škole

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Multisport

čtvrtek, 15:30 - 17:30 nebo středa, 15:30 - 17:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Naše mateřština

07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Jindra Kindermannová

Nebojme se češtiny

pondělí, 12:45 - 13:30

Podrobnosti
img

img

Ing. Kamila Málková

Nebojte se čísel a znaků

středa, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

NĚMČINA NADSTANDARD

středa, 14:00 - 14:45 nebo úterý, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Novinky z tercie

pátek, 06:55 - 07:40

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladislava Krejčová

Odhalte záhadu čísel - 2

07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladislava Krejčová

Odhalte záhadu čísel - 3

07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Ing. Kamil Bujárek

Otázky a odpovědi

čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 13:45 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Otevřený přebor školy ve stolním tenisu

23.11.2020, 14:00 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Otužování

úterý, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 15:00 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Pěvecký sbor

pátek, 14:20 - 15:05 nebo pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Petrová

Pravopis mě (NE)baví aneb konečně bez chyb

úterý, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Paulusová

Prima klima

úterý, 07:30 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Mgr. Kamila Veselá

Propocená tílka

pátek, 14:00 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Přebor školy ve volejbale

14:00 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Přípravka na talentové zkoušky

čtvrtek, 14:25 - 15:10 nebo úterý, 07:15 - 08:00 nebo pondělí, 14:15 - 15:00 nebo čtvrtek, 13:40 - 14:25 nebo středa, 14:15 - 15:00 nebo středa, 15:00 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Miroslav Kvíz

Rychlé míče (volejbal)

pondělí, 15:00 - 16:30

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

S DOFE na kafe

středa, 14:00 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Jasa

Snídaně s oktávou A

pátek, 07:10 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Mgr. Miroslav Kvíz

Splašené hole (florbal)

úterý, 14:30 - 16:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Splašené hole (Florbal)

středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladislava Krejčová

Spolu to lépe zvládnem

pátek, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Strategie G1

čtvrtek, 08:00 - 08:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Školní novin(k)y

07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Lukáš Melichar

Školní televize - GymBreak

středa, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Tanec dělá hezká těla

středa, 15:30 - 17:00 nebo čtvrtek, 16:30 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

TŘÍDA SOBĚ

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Úvod do křesťanství

čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Volejbal pro mírně pokročilé

středa, 17:00 - 18:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Za adrenalinovými zážitky

08:00 - 14:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. František Paulus

Zabavný Swift

středa, 14:15 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Barbora Hlavatá

Zájmová angličtina pro mírně pokročilé

úterý, 13:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Zápas řecko-římský a volný styl

pondělí, 15:30 - 17:30 nebo pátek, 16:30 - 18:00

Podrobnosti