loader

Akademie příslibu - školní klub a středisko volného času při Gymnáziu Varnsdorf

logo
  • Map Icon

    Střelecká 1800
    407 47 Varnsdorf

  • Call Icon

    +420 777 232 367
    +420 412 371 423

  • Mail Icon

    paulus@bgv.cz

Všechny aktivity - Pravidelné

img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Bezpečný průvodce krajinou českého jazyka

pondělí, 14:15 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Bc. Veronika Roudnická

BGV - Dobrá volba

pondělí, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Petrová

BGV - DOBRÁ VOLBA

pátek, 14:00 - 16:00 nebo pondělí, 16:00 - 17:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

středa, 06:55 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

pátek, 13:40 - 14:40

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Jasa

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

pondělí, 14:00 - 15:00

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

pátek, 14:15 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

DofE konzultace

pondělí, 14:00 - 15:00 nebo středa, 06:55 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Dana Caklová

Dovedné ruce, nohy

čtvrtek, 12:40 - 14:40

Podrobnosti
img

img

Renata Klugová

Dovedné ruce, nohy

čtvrtek, 12:40 - 14:40

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Goya - výtvarný seminář

středa, 14:00 - 16:00 nebo pondělí, 16:10 - 18:10

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Hadí cvičeníčko (Zdravotní TV a jóga)

čtvrtek, 06:55 - 07:55 nebo úterý, 14:30 - 15:30 nebo čtvrtek, 14:30 - 15:30

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

Hola, ¿qué tal? A0

středa, 06:55 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Horolezecký výlet

pátek, 14:40 - 21:05

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Horolezení - bouldering

pondělí, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nela Melicharová

Hravá čeština

pondělí, 12:30 - 14:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Petra Bubeníková

Hravé učení

úterý, 06:50 - 07:50

Podrobnosti
img

img

Mgr. Václav Krejčí

Chemie hrou

středa, 15:00 - 17:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

JAK NA STRAŠÁKY DIDAKŤÁKY

středa, 06:55 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Just dance!

úterý, 14:30 - 16:30

Podrobnosti
img

img

Ivana Dieneltová

Keramika I.

úterý, 15:00 - 16:30

Podrobnosti
img

img

Ivana Dieneltová

Keramika II.

pátek, 16:00 - 17:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Keramika- výtvarná dílna

středa, 14:15 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Vlastimil Zelinka

KLUB DELTA 2022/2023

pondělí, 14:25 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Knihovníci

pátek, 15:00 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Lenka Foberová

Kreativní hrátky

pátek, 14:10 - 16:40

Podrobnosti
img

img

Mgr. Hana Brabníková

Křiničánek

čtvrtek, 15:30 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Paulusová

Leibnizovy schůzky

středa, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Multisport

pondělí, 14:00 - 16:00 nebo čtvrtek, 06:55 - 07:55 nebo středa, 16:00 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jindra Kindermannová

Nebojme se češtiny

středa, 12:35 - 13:35

Podrobnosti
img

img

Mgr. Petra Bubeníková

Netradiční aktivity

pondělí, 11:45 - 13:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Otužování

úterý, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 14:45 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Pěvecký sbor

pondělí, 14:15 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Kamila Veselá

Propocená tílka

pátek, 13:45 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Miroslav Kvíz

Rychlé míče (volejbal)

pondělí, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Miroslav Kvíz

Splašené hole (florbal)

úterý, 14:30 - 16:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Splašené hole (Florbal)

středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Dagmar Fohlová

Šikovné ruce - rychlé jehličky, veselá očka

čtvrtek, 13:30 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Lukáš Melichar

Školní televize - GymBreak

středa, 14:30 - 16:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Eva Salovová

Tajemná čísla

středa, 13:00 - 14:00

Podrobnosti
img

img

Kateřina Vohradská

Tvořivé ruce

středa, 12:30 - 14:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

UMĚT MLUVIT A SDĚLOVAT

pondělí, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Úvod do křesťanství

čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Renata Klugová

Veselé učení

středa, 14:00 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Volejbal pro mírně pokročilé

středa, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Kateřina Vohradská

Zábavné aktivity

pondělí, 11:50 - 13:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladislava Krejčová

Zdatní počtáři

úterý, 14:25 - 15:55

Podrobnosti