loader

Akademie příslibu - školní klub a středisko volného času při Gymnáziu Varnsdorf

logo
  • Map Icon

    Střelecká 1800
    407 47 Varnsdorf

  • Call Icon

    +420 777 232 367
    +420 412 371 423

  • Mail Icon

    paulus@bgv.cz

Všechny aktivity - středa - Pravidelné

img

img

Mgr. Radka Holubářová

Ať je nám spolu dobře

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Bezpečný průvodce krajinou českého jazyka

středa, 14:30 - 15:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Biblické příběhy

středa, 13:45 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladimír Holeček

CESTA ŽIVOTEM A PŘÍRODOU

pátek, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

středa, 14:00 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

DofE konzultace

pondělí, 14:30 - 15:15 nebo středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Václav Krejčí

Chemie hrou

středa, 15:00 - 17:15

Podrobnosti
img

img

Vlastimil Zelinka

KLUB DELTA 2020/2021

úterý, 13:40 - 15:10 nebo středa, 13:40 - 15:10

Podrobnosti
img

img

Mgr. Dagmar Fohlová

Letem světem s matematikou doběhneme do cíle

středa, 07:10 - 07:55

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jaroslav Šup

Matematický dýchánek

středa, 07:15 - 08:00 nebo pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Maturita NEVERMORE

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Mediace ve škole

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Multisport

čtvrtek, 15:30 - 17:30 nebo středa, 15:30 - 17:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Ing. Kamila Málková

Nebojte se čísel a znaků

středa, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

NĚMČINA NADSTANDARD

středa, 14:00 - 14:45 nebo úterý, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Pěvecký sbor

pátek, 14:20 - 15:05 nebo pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Přípravka na talentové zkoušky

čtvrtek, 14:25 - 15:10 nebo úterý, 07:15 - 08:00 nebo pondělí, 14:15 - 15:00 nebo čtvrtek, 13:40 - 14:25 nebo středa, 14:15 - 15:00 nebo středa, 15:00 - 15:45

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

S DOFE na kafe

středa, 14:00 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Splašené hole (Florbal)

středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Lukáš Melichar

Školní televize - GymBreak

středa, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Tanec dělá hezká těla

středa, 15:30 - 17:00 nebo čtvrtek, 16:30 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

TŘÍDA SOBĚ

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Volejbal pro mírně pokročilé

středa, 17:00 - 18:30

Podrobnosti