loader

Akademie příslibu - školní klub a středisko volného času při Gymnáziu Varnsdorf

logo
  • Map Icon

    Střelecká 1800
    407 47 Varnsdorf

  • Call Icon

    +420 777 232 367
    +420 412 371 423

  • Mail Icon

    paulus@bgv.cz

Všechny aktivity - Pravidelné

img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Bezpečný průvodce krajinou českého jazyka

středa, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Bc. Veronika Roudnická

BGV - Dobrá volba

pondělí, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Českohrátky

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

pátek, 13:40 - 14:25

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Jasa

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

neděle, 16:00 - 20:30 nebo pondělí, 14:00 - 20:00

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

DofE - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

pátek, 14:25 - 15:10

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

DofE konzultace

pondělí, 14:30 - 15:15 nebo středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Dana Caklová

Dovedné ruce, nohy

čtvrtek, 13:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Renata Klugová

Dovedné ruce, nohy

čtvrtek, 13:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Paulusová

Fyzika na háku

pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Goya - výtvarný seminář

středa, 14:00 - 16:00 nebo pondělí, 16:10 - 18:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Hadí cvičeníčko (Zdravotní TV a jóga)

čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 14:45 - 15:30 nebo čtvrtek, 14:45 - 15:30

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

Hola, ¿qué tal? A0

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

Hola, ¿qué tal? A1

úterý, 14:25 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Horolezecký výlet

pátek, 14:40 - 21:05

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milan Hrabal

Horolezení - bouldering

pondělí, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nela Melicharová

Hravá čeština

pondělí, 12:30 - 14:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Petra Bubeníková

Hravé učení

úterý, 07:00 - 07:40

Podrobnosti
img

img

Mgr. Václav Krejčí

Chemie hrou

středa, 15:00 - 17:15

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

JAK NA STRAŠÁKY DIDAKŤÁKY

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Nikola Hendrichová

Just dance!

úterý, 14:30 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Ivana Dieneltová

Keramika I.

úterý, 15:00 - 16:30

Podrobnosti
img

img

Ivana Dieneltová

Keramika II.

pátek, 16:00 - 17:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Keramika- výtvarná dílna

středa, 14:15 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Vlastimil Zelinka

KLUB DELTA 2022/2023

pondělí, 13:40 - 15:10 nebo úterý, 13:40 - 15:10

Podrobnosti
img

img

Mgr. Milena Hedvíková

Knihovníci

pátek, 14:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Lenka Foberová

Kreativní hrátky

pátek, 14:10 - 16:40

Podrobnosti
img

img

Mgr. Hana Brabníková

Křiničánek

čtvrtek, 15:30 - 17:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Paulusová

Leibnizovy schůzky

středa, 14:15 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Paulusová

Matika polopatě

pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Mediace ve škole

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Multisport

pátek, 14:00 - 16:00 nebo pondělí, 14:00 - 16:00 nebo čtvrtek, 16:00 - 17:30 nebo středa, 16:00 - 17:30 nebo úterý, 14:00 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Multisport

pondělí, 14:15 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Ing. Kamila Málková

Nebojte se čísel a znaků

úterý, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Petra Bubeníková

Netradiční aktivity

pondělí, 11:50 - 13:30

Podrobnosti
img

img

Ing. Bc. Kamil Bujárek

Otázky a odpovědi

čtvrtek, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Otužování

úterý, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 15:00 - 15:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Pěvecký sbor

pátek, 14:20 - 15:05 nebo pondělí, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jana Petrová

Pravopis mě (NE)baví aneb konečně bez chyb

středa, 07:00 - 07:45

Podrobnosti
img

img

Mgr. Kamila Veselá

Propocená tílka

pátek, 14:00 - 15:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Zuzana Jirchářová

Přípravka na talentové zkoušky

středa, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 14:15 - 15:00 nebo úterý, 07:00 - 07:45 nebo pondělí, 13:40 - 14:25 nebo středa, 14:15 - 15:00

Podrobnosti
img

img

RNDr. Štěpánka Dlouhá

Ročníkovka na pohodu

úterý, 14:25 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Miroslav Kvíz

Rychlé míče (volejbal)

pondělí, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Miroslav Kvíz

Splašené hole (florbal)

úterý, 14:30 - 16:00 nebo čtvrtek, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Marek Winter

Splašené hole (Florbal)

středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Lukáš Melichar

Školní televize - GymBreak

středa, 14:30 - 16:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Eva Salovová

Tajemná čísla

pátek, 14:00 - 15:00 nebo středa, 13:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Kateřina Vodradská

Tvořivé ruce

středa, 13:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Martina Janáková

UMĚT MLUVIT A SDĚLOVAT

pondělí, 16:00 - 18:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Jan Hedvík

Úvod do křesťanství

čtvrtek, 16:00 - 17:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Renata Klugová

Veselé učení

úterý, 13:00 - 14:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Radka Holubářová

Volejbal pro mírně pokročilé

středa, 16:00 - 17:30

Podrobnosti
img

img

Kateřina Vodradská

Zábavné aktivity

pondělí, 11:50 - 13:30

Podrobnosti
img

img

Mgr. Stanislav Hocko

Zápas řecko-římský a volný styl

středa, 16:30 - 18:00 nebo pondělí, 15:30 - 17:00 nebo pátek, 15:30 - 17:00

Podrobnosti
img

img

Mgr. Vladislava Krejčová

Zdatní počtáři

úterý, 14:15 - 15:45

Podrobnosti