Hobby naší primy A

Hobby naší primy A

Každý z nás má nějaké hobby neboli koníčka a mě zajímalo, jaké koníčky mají studenti z primy A, proto jsem se vydala na průzkum. Pojďme tedy zjistit, jaké zájmy má jedna z našich prim. Dle mého průzkumu je hlavně mezi dívkami populární kreslení. Mezi chlapci hlavně sportovní aktivity jako hokej a fotbal.

Další oblíbená holčičí záliba je gymnastika nebo třeba zpěv. A když už jsme u toho zpěvu, tohle mi napsala jedna z primánek: Ráda zpívám, protože mi to dává pocit, že jsem mocná, navíc když jsem naštvaná nebo smutná, ve zpěvu se můžu „vyřvat".

 

Jeden z dalších oblíbených koníčků je poslouchání hudby. Její styl je ovšem u každého jiný, někdo rád poslouchá pop, další zase starší muziku jako třeba skupinu Queen. Najdou se i tací, kteří poslouchají rockovou muziku.

 

Dost populární je také chov všemožných zvířat, ať už to jsou psi, kočky, morčata, rybičky, hadi a další.

 

Co se sportovních koníčků týče, je oblíbený například volejbal, tanec nebo ježdění na všelijakých prknech, ať už na longboardu či pennyboardu. Další záliba některých dívek je plavání a u některých také jedna nesportovní aktivita, a to čtení.

 

Doteď jsme mluvili o těch tradičnějších zájmech, tak se můžeme vrhnout na ty méně tradiční. Z těch sportovních je to například lukostřelba, z hudebních třeba hra na bicí. Ostatní zajímavé zájmy, které nejdou zařadit do předchozích dvou kategorií, jsou například psaní knihy, hra v divadle, teraristika, sbírání nožů či pletení náramků z bavlnek.

Jak jsem již zmínila, každý má nějaké hobby a já se vydala na průzkum a uspěla jsem. Zjistila jsem víc, než jsem myslela.


                              Anička Menšíková

G1A

Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

Aklimatizační pobyt - prima, září 2022

Aklimatizační pobyt - prima, září 2022

V článku se objeví hned několik příspěvků našich nových primánů. Jaký byl stmelovací pobyt? Co zajímavého společně zažili? Podívejme se na to jejich očima!

01.11.2022
Čaj

Čaj

Znáte čínskou legendu o čaji? Vše zajímavé o čaji se dozvíte právě v tomto článku!

09.11.2021
Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

Volby v sále – v baru – „u řezníka“ – v šatně – a příště možná na toaletách? Mgr. Martina Janáková

27.09.2022
Dovolit si být na chvíli dámou

Dovolit si být na chvíli dámou

Když se slečna stane veleváženou dámou aneb vysněná návštěva Národního divadla. Karolína Křížová

21.11.2021