Hobby naší primy A

Hobby naší primy A

Každý z nás má nějaké hobby neboli koníčka a mě zajímalo, jaké koníčky mají studenti z primy A, proto jsem se vydala na průzkum. Pojďme tedy zjistit, jaké zájmy má jedna z našich prim. Dle mého průzkumu je hlavně mezi dívkami populární kreslení. Mezi chlapci hlavně sportovní aktivity jako hokej a fotbal.

Další oblíbená holčičí záliba je gymnastika nebo třeba zpěv. A když už jsme u toho zpěvu, tohle mi napsala jedna z primánek: Ráda zpívám, protože mi to dává pocit, že jsem mocná, navíc když jsem naštvaná nebo smutná, ve zpěvu se můžu „vyřvat".

 

Jeden z dalších oblíbených koníčků je poslouchání hudby. Její styl je ovšem u každého jiný, někdo rád poslouchá pop, další zase starší muziku jako třeba skupinu Queen. Najdou se i tací, kteří poslouchají rockovou muziku.

 

Dost populární je také chov všemožných zvířat, ať už to jsou psi, kočky, morčata, rybičky, hadi a další.

 

Co se sportovních koníčků týče, je oblíbený například volejbal, tanec nebo ježdění na všelijakých prknech, ať už na longboardu či pennyboardu. Další záliba některých dívek je plavání a u některých také jedna nesportovní aktivita, a to čtení.

 

Doteď jsme mluvili o těch tradičnějších zájmech, tak se můžeme vrhnout na ty méně tradiční. Z těch sportovních je to například lukostřelba, z hudebních třeba hra na bicí. Ostatní zajímavé zájmy, které nejdou zařadit do předchozích dvou kategorií, jsou například psaní knihy, hra v divadle, teraristika, sbírání nožů či pletení náramků z bavlnek.

Jak jsem již zmínila, každý má nějaké hobby a já se vydala na průzkum a uspěla jsem. Zjistila jsem víc, než jsem myslela.


                              Anička Menšíková

G1A

Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články

Proč Andrzej Sapkowski nesnáší herní sérii podle předlohy vlastní knížky

Proč Andrzej Sapkowski nesnáší herní sérii podle předlohy vlastní knížky

„Andzej Sapkowski, známý a uznávaný spisovatel a autor knižní série Zaklínač. CD Projekt Red, je polské herní studio, které se díky adaptacím Sapkowského knížek proslavilo. Kde je problém, že Sapkowski nesnáší tuto herní sérii a pohrdá jí?" Jonáš Bradík

08.06.2022
Jak jsem se stala akvaristou

Jak jsem se stala akvaristou

Netradiční koníček Adély Honkeové aneb Kousek vodního světa přímo v obýváku.

16.06.2021
Katalogizace ročníkových prací 2015 - 2021

Katalogizace ročníkových prací 2015 - 2021

Článek Laury Volšičkové ze sexty B o návštěvě knihovny Technické univerzity v Liberci.

05.01.2022
3D Tisk

3D Tisk

Jaké to je vlastnit 3D tiskárnu, se v článku dozvíme od Viktora Petra.

16.06.2021